Главная | Лучшее | RSS канал | Архив новостей | Обратная связь | Добавить в избранное
 Меню
 Поиск



 Популярное
· 1: Тексти для перевірки техніки читання. 2 клас. 3 клас (Прочтено: 30517 раз)
· 2: Тема. Як тварини готуються до зими. Комахи восени. (Прочтено: 20408 раз)
· 3: Конспекти самопідготовки. Група продовженого дня. ГПД. (Прочтено: 19711 раз)
· 4: Тема: Невидимі ланцюги в осінньому лісі (Прочтено: 18387 раз)
· 5: Тема: Практична робота. Виготовлення екологічної листівки «Тиша в лісі» (Прочтено: 14630 раз)
· 6: Тема: Птахи восени (Прочтено: 11129 раз)
· 7: Умовні знаки для позначення погодних явищ природи (Прочтено: 9715 раз)
· 8: Наші проекти. Лісова аптека+Відео презентація (Прочтено: 9445 раз)
· 9: Тема: Наші проекти. «Книга скарг» природи+Відео презентація (Прочтено: 8454 раз)
· 10: Усі готові конспекти на уроки природознавства за новою програмою Гільберга. Автор Володарська. (Прочтено: 6746 раз)
 Полезности
 Тема: Наші проекти. Квіти в моєму житті


Мета: навчати учнів спостерігати за квітами найближчого оточення; пояснити значення квітів у житті людини; виховувати любов до квітів.

Хід уроку
I. Організаційний момент
II. Актуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності
1. Перевірка домашнього завдання
Учні в парах розповідають про рослини, що є символами України.
2. Слухання вірша Г. Черінь «Українські квіти»
Українські квіт и
Вийшли зрання на гуляння
Українські діти, їх стрічали і вітали
Українські квіти.
Ось волошки, сонні трошки,
Синім шовком шиті,
Ясноокі, чисто вмиті,
Розбрелись по житі.
Ось рожева конюшина,
А на ній і комашина,
Що, не дивлячись на ранок,
Їсть солодке на сніданок.
На горбочку мак,
В шапці, як козак.
Він яскравий, як вогонь!
А бундючний — Бог боронь!
Вміє, задаватись так
Тільки ще будяк!
Там росте холодна м’ята
(Добре пахне, як пом’ята),
Там шовковая трава
Щось шепоче, як жива.
А з травички — ніжні личка:
То вже «Братик і Сестричка»
У тих самих кольорах,
Що на наших прапорах.
Розбрелись по полю діти —
Більші, менші і малі —
Молоді яскраві квіти
Української землі.
Г. Черінь
— Про які квіти говорить автор у вірші?
— Що цікавого про квіти ви дізналися?


 Тема: Людина і природа


Мета: поглибити і розширити знання дітей про вплив людини на природу; підвести дітей до усвідомлення необхідності зберігати і примножувати природні багатства, раціонально їх використовувати; розвивати пізнавальний інтерес; виховувати дбайливе, господарське ставлення до природи як до рідного дому.

Хід уроку
I. Організаційний момент
II. А ктуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності

• Яка є природа? (Жива і нежива)
• Хто належить до живої природи? (Звірі, птахи, комахи, люди)
• Хто ж така людина? (Відповіді дітей.)
Вона найцікавіша у світі природи! Як і тварина, людина наро¬джується, росте, розмножується, розвивається, старіє, помирає. Люди¬на не може жити без води й повітря, без їжі, тепла, сонця.
1. Перевірка домашнього завдання
— Які водойми є у вашій місцевості?
— Прочитайте назви рослин і тварин, які населяють водойми вашої місцевості.
— Як люди використовують водойми для власних потреб у вашій місцевості?

• Що спільного і відмінного між людиною і твариною? (Розповіді дітей.)
• Людина розмовляє, читає, пише, ходить на двох ногах, думає, мис¬лить, працює, пізнає світ, оцінює себе. Щоб робити все це, вона повин¬на жити серед людей, спілкуватися з ними.
• Що найперше тобі запам'яталось про себе? (Розповіді дітей)


 Тема: Червона книга України. Природознавство.


Мета: ознайомити учнів з рослинами та тваринами, що охороняються і занесені до Червоної книги України; розвивати спостережливість; виховувати любов до природи, бережливе ставлення до рослин та тварин.

Хід уроку
I. Організаційний момент

Ось і дзвоник пролунав,
До бесіди всіх позвав.
Всі ви сіли рівно, вправно,
І розмова піде славно.

II. Актуалізація опорних знань
Перевірка домашнього завдання
— Чому виникла потреба охорони рослинного та тваринного світу?
— Яку природоохоронну роботу ви проводите у своєму місті ?
— Як ви вважаєте, що сказали б нам рослини, якби могли говорити?
— Наведіть приклади рослин, які, на вашу думку, не можна зривати.
— Доведіть, що комахи, риби, птахи і звірі, які живуть у водоймі та поблизу неї взаємопов'язані між собою.



 природознавство. Тема. Тварини лісу


Мета. поглибити знання учнів про тварин лісу; розвивати мислення, пам’ять; розвивати вміння встановлювати причиново-наслідкові зв'язки. виховувати дбайливе ставлення до всього живого навколо нас.

Хід уроку
I. Організаційний момент

- синоптична хвилинка;
- Знайомство з гостями Наталею Навстигалею, Галею Встигалею

II. Актуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності
1. Перевірка домашнього завдання
Слайди
2. Відгадайте загадки

III. Повідомлення теми і мети уроку
— Тема сьогоднішнього уроку — «Тварини лісу».


 Прородознавство. Тема. Рослини лісу


Мета: поглибити знання учнів про рослини лісу; ознайомити учнів з корисними і отруйними лісовими ягодами; розвивати вміння спостерігати, логічно і творчо мислити; виховувати пізнавальний інтерес; прищеплювати любов до природи.

Хід уроку
I. Організаційний момент

1. Стали, діти, всі рівненько,
Посміхнулися гарненько,
Настрій на урок взяли
Й працювати почали.
2. Синоптична хвилинка

II. Актуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності
1. Перевірка домашнього завдання
— Як з настанням літа змінюються рослини?
- у червні
- липні
- серпні
— Що відбувається в житті тварин улітку?



Новостей: 161 (Страниц: 33, Новостей на странице: 5)
[ [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] ]
 Зацени
 Статистика

 
Владелец: Ta$H@souL