Главная | Лучшее | RSS канал | Архив новостей | Обратная связь | Добавить в избранное
 Меню
 Поиск



 Популярное
· 1: Тексти для перевірки техніки читання. 2 клас. 3 клас (Прочтено: 30196 раз)
· 2: Тема. Як тварини готуються до зими. Комахи восени. (Прочтено: 19856 раз)
· 3: Конспекти самопідготовки. Група продовженого дня. ГПД. (Прочтено: 18317 раз)
· 4: Тема: Невидимі ланцюги в осінньому лісі (Прочтено: 17773 раз)
· 5: Тема: Практична робота. Виготовлення екологічної листівки «Тиша в лісі» (Прочтено: 14434 раз)
· 6: Тема: Птахи восени (Прочтено: 10748 раз)
· 7: Наші проекти. Лісова аптека+Відео презентація (Прочтено: 9310 раз)
· 8: Тема: Наші проекти. «Книга скарг» природи+Відео презентація (Прочтено: 8280 раз)
· 9: Умовні знаки для позначення погодних явищ природи (Прочтено: 8118 раз)
· 10: Усі готові конспекти на уроки природознавства за новою програмою Гільберга. Автор Володарська. (Прочтено: 6377 раз)
 Полезности
 Наші проекти. Лісова аптека+Відео презентація



Тема: Наші проекти. Лісова аптека

Мета:
розповісти учням про лікарські рослини лісів, їх властивості; вчити бути обережними з незнайомими рослинами і їх плодами; обговорити з учнями, плоди яких рослин можна куштувати; виховувати бережливе ставлення до природи.

Хід уроку
I. Організаційний момент


Хто бадьорий?.. Молодці!
Щоб урок пройшов не марно,
Треба сісти рівно, гарно.
Не базікать на уроках,
Як папуга чи сорока.

II. А ктуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності
1. П еревірка домашнього завдання
Учні презентують малюнки зі скаргами від природи.
2. Слухання вірша
Аптека зелена,
Зелена аптека!
Від тебе й від мене
Вона недалеко.
Зелена аптека
Лежить навкруги,
Зелені горби
І зелені луги,
Зелені сади, і ліси, і поля,—
Уся наша рідна, квітуча земля!
Зелена аптека — це трави і квіти,
Що в кошик збирають дорослі і діти.
Зелена аптека, що бачим навкруг,—
Це наш помічник і хороший друг!
Зелену аптеку слід кожному знати:
Крушина, фіалка,
Конвалія, м’ята,
Вільха, деревій, бузина і чорниці,
Черемха і пижмо,
Шипшина й суниці.


 Тема: Наші проекти. «Книга скарг» природи+Відео презентація



Мета: навчати учнів оцінювати власний вклад у збереження природи; розвивати пізнавальну активність; виховувати бережливе ставлення до природи; розширювати знання учнів про природоохоронну діяльність людей; сприяти розвитку ціннісних орієнтацій учнів у напрямку «Я і природа»; розвивати уяву та творче мислення дітей; формувати навички групової і парної роботи.

Хід уроку
I. Організаційний момент

А тепер за парту
Всі сідайте рівно.
І до роботи візьмемось сумлінно.

II. Актуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності

«Синоптична хвилинка»

1. Перевірка домашнього завдання
Учні у парах презентують розповіді про квіти, які їм найбільше подобаються, або улюблені квіти їхніх родин.

2. Читання вчителем вірша «Птиця».


 Тема: Наші проекти. Квіти в моєму житті


Мета: навчати учнів спостерігати за квітами найближчого оточення; пояснити значення квітів у житті людини; виховувати любов до квітів.

Хід уроку
I. Організаційний момент
II. Актуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності
1. Перевірка домашнього завдання
Учні в парах розповідають про рослини, що є символами України.
2. Слухання вірша Г. Черінь «Українські квіти»
Українські квіт и
Вийшли зрання на гуляння
Українські діти, їх стрічали і вітали
Українські квіти.
Ось волошки, сонні трошки,
Синім шовком шиті,
Ясноокі, чисто вмиті,
Розбрелись по житі.
Ось рожева конюшина,
А на ній і комашина,
Що, не дивлячись на ранок,
Їсть солодке на сніданок.
На горбочку мак,
В шапці, як козак.
Він яскравий, як вогонь!
А бундючний — Бог боронь!
Вміє, задаватись так
Тільки ще будяк!
Там росте холодна м’ята
(Добре пахне, як пом’ята),
Там шовковая трава
Щось шепоче, як жива.
А з травички — ніжні личка:
То вже «Братик і Сестричка»
У тих самих кольорах,
Що на наших прапорах.
Розбрелись по полю діти —
Більші, менші і малі —
Молоді яскраві квіти
Української землі.
Г. Черінь
— Про які квіти говорить автор у вірші?
— Що цікавого про квіти ви дізналися?


 Тема: Людина і природа


Мета: поглибити і розширити знання дітей про вплив людини на природу; підвести дітей до усвідомлення необхідності зберігати і примножувати природні багатства, раціонально їх використовувати; розвивати пізнавальний інтерес; виховувати дбайливе, господарське ставлення до природи як до рідного дому.

Хід уроку
I. Організаційний момент
II. А ктуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності

• Яка є природа? (Жива і нежива)
• Хто належить до живої природи? (Звірі, птахи, комахи, люди)
• Хто ж така людина? (Відповіді дітей.)
Вона найцікавіша у світі природи! Як і тварина, людина наро¬джується, росте, розмножується, розвивається, старіє, помирає. Люди¬на не може жити без води й повітря, без їжі, тепла, сонця.
1. Перевірка домашнього завдання
— Які водойми є у вашій місцевості?
— Прочитайте назви рослин і тварин, які населяють водойми вашої місцевості.
— Як люди використовують водойми для власних потреб у вашій місцевості?

• Що спільного і відмінного між людиною і твариною? (Розповіді дітей.)
• Людина розмовляє, читає, пише, ходить на двох ногах, думає, мис¬лить, працює, пізнає світ, оцінює себе. Щоб робити все це, вона повин¬на жити серед людей, спілкуватися з ними.
• Що найперше тобі запам'яталось про себе? (Розповіді дітей)


 Тема: Червона книга України. Природознавство.


Мета: ознайомити учнів з рослинами та тваринами, що охороняються і занесені до Червоної книги України; розвивати спостережливість; виховувати любов до природи, бережливе ставлення до рослин та тварин.

Хід уроку
I. Організаційний момент

Ось і дзвоник пролунав,
До бесіди всіх позвав.
Всі ви сіли рівно, вправно,
І розмова піде славно.

II. Актуалізація опорних знань
Перевірка домашнього завдання
— Чому виникла потреба охорони рослинного та тваринного світу?
— Яку природоохоронну роботу ви проводите у своєму місті ?
— Як ви вважаєте, що сказали б нам рослини, якби могли говорити?
— Наведіть приклади рослин, які, на вашу думку, не можна зривати.
— Доведіть, що комахи, риби, птахи і звірі, які живуть у водоймі та поблизу неї взаємопов'язані між собою.



Новостей: 31 (Страниц: 7, Новостей на странице: 5)
[ [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ]
 Зацени
 Статистика

 
Владелец: Ta$H@souL